Матрац Blogger/Блогер

6799 грн16096 грн

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 15000 грн.

  • Готово Доставка по всій Украині
  • Готово Гарантія на всю продукцію!

Опис

Чому варто купити матрац Blogger / Блогер Matroluxe

Ортопедичний матрац Блогер Матролюкс — це двобічний пружинний матрац з асиметричним рівнем жорсткості, який може витримувати навантаження до 150 кілограмів на одне спальне місце.

Основні складові матраца Blogger Matroluxe:

  • Cotton Coir – інноваційний, екологічно чистий немаєканий матеріал з великим вмістом бавовни, гіпоаллергенний, неоксичний, не вбирає вологу і запаху. Усе це досягається завдяки особливій формі і скріпленню волокон, завдяки чому матеріал може зберігати свою форму і легко відновлювати її. Cotton Coir забезпечує оптимальний температурний режим, високу стійкість до деформацій та постійного навантаження.
  • Cocos Coir – це органічна кокосова койра створена з натуральних волокон кокоса. У процесі виготовлення кокосові волокна знімають, замочують, звучують і скручують, а потім пресують у повітряні пружини до потрібної нам щільності. Кокосова койра завдяки своїй структурі, з одного боку, сприяє циркуляції повітря і забезпечує вентиляцію внутрішніх шарів матраца, а з іншого — ідеальну ізоляцію та підтримує температуру тіла.
  • Mix Felt – це неткане полотно зроблене з суміші натуральних і синтетичних волокон, яке має дуже високу щільність і виконує дві функції: захист внутрішнього наповнення матраца від впливу пружинного блоку, який гарантує додаткову міцність матраца, рівномірний розподіл навантаження між шарами наповнення, тим же, збільшуючи термін служби продукції.
  • iML® Pocket Spring – це незалежний пружинний блок, який складається з еластичних металевих пружин бочкової форми, зшитих в окремі кишені з високопроникного матеріалу і скріплених між собою в центрі. Така конструкція дозволяє кожній пружині точно реагувати на навантаження, без взаємодії з сусідніми пружинами і максимально точно повторювати форму людського тіла. Збільшена кількість пружин забезпечує зручне розташування і належну підтримку хребта під час сну.
  • Strong Foam Support– створює сильну підтримку і ідеальну форму по всьому периметру матрацу і додатково підвищує твердість кінців, захищаючи їх від просіювання при навантаженні.
  • Стрейчевий-жаккардівовий чхол – Високоеластичний матеріал, до складу якого входять еластичні волокна. Тканина добре захищає матрац від пилу та пошкоджень, але водночас має добру вентиляцію. Чехли з тканини такого типу чудово тримають форму і додають пружності матрацу, а наявність жаккарда робить їх неймовірно міцними і зносостійками. Більше ці чехли прошитими мл, 250 гри. на м2. Таке рішення дало змогу створити екологічний та гіпоаллергенний простір.

Жорсткість матраца

Модель володіє асиметричною жорсткістю. Одна її сторона середньо-жорстка, а друга — помірно-жорстка. Помірна жорсткість досягається завдяки використанню кокосової койри. Вона підходить для активних людей, а також забезпечує профілактику проблем із хребтом. Середньо-жорстка поверхня дозволяє прийняти зручне положення тіла, швидко розслабитися, міцно заснути та відчувати бадьорість протягом дня. Така жорсткість вважається універсальною, не має протипоказань та підходить більшості користувачів.

Кокос

Кокосова койра — натуральний матеріал, для виготовлення якого використовують волокна горіха кокоса. Він володіє антибактеріальними та бактерицидними властивостями, відмінно пропускає повітря, не гниє і не розсихається. Кокос відноситься до досить жорстких матеріалів, за рахунок чого забезпечує відмінний ортопедичний ефект. Крім того, він не викликає алергічних реакцій і вважається одним із найбільш гігієнічних наповнювачів. Завдяки використанню кокоса досягається помірна жорсткість, на якій приємно засинати та відпочивати протягом всієї ночі.

Тип матраца

Незважаючи на доступну ціну матраца Блогер, він відноситься до типу двосторонніх. Це означає, що обидві його сторони є однаково комфортними та функціональними. З кожної з них використовується різне внутрішнє наповнення, що забезпечує різний рівень жорсткості. Перевертати матрац необхідно не тільки для того, щоб насолодитися асиметричною жорсткістю сторін, а й для уникнення деформації поверхні. Фахівці фабрики Matroluxe рекомендують робити це не рідше ніж раз на півроку. Цього цілком достатньо, щоби продовжити термін експлуатації виробу на довгі роки.

Тип пружинного блоку

В основі конструкції — пружинний блок iML® Pocket Spring. Це незалежні пружини бочкової форми, для виготовлення яких використовується високоякісна сталь. Матеріал має значний експлуатаційний ресурс і підвищену зносостійкість. Пружинний блок адаптується під вигини людського тіла та зберігає правильний вигин хребта. Його анатомічні властивості забезпечують потрібну підтримку кожної частини тіла. Замовте матрац Blogger/Блогер у нашому інтернет-магазині за доступною вартістю прямо зараз. Ми організуємо оперативну доставку до будь-якого куточку України.

Додаткова інформація

РОЗМІР

190×70, 190×80, 190×90, 190×120, 190×140, 190×150, 190×160, 190×180, 200×80, 200×90, 200×120, 200×140, 200×150, 200×160, 200×180