1. Гарантії

1.1  Увага! Перед розкриттям упаковки, переконайтеся у відповідності придбаної моделі матрацу і його розмірів.
1.2  Після зняття заводської упаковки матрац вважається таким, що був у використанні і ПОВЕРНЕННЮ або ОБМІНУ НЕ ПІДЛЯГАЄ!
1.3  Гарантійний строк експлуатації  продукції 18 місяців
1.3.1 Загальна інформація:
1.3.2 Матраци, пружинні або безпружинні – це м’які елементи меблів, призначені для сну або тривалого відпочинку в положенні лежачи.
1.3.3 Виріб деякий час після зняття заводської упаковки може мати незначний характерний запах матеріалів, з яких виготовлений матрац, таких як кокосова койра, латекс, овеча шерсть, ін. Це не є причиною для звернення по виконанню гарантійного обслуговування.
1.3.4 Претензії за якістю матраца пред’являються тільки в письмовому вигляді, при наявності оригіналу товарного чека (накладної) і гарантійного талона. Заміна або ремонт виробу з прихованими дефектами проводиться тільки після експертизи виробу, що підтвердила провину виробника.

1.3.5 РЕКОМЕНДАЦІЇ :

– зберігати матрац тривалий час можна тільки в горизонтальному положенні;
– рекомендується укладати матрац на ламельну основу з мінімальною відстанню між ламелями або горизонтальну жорстку поверхню, яка має отвори для кращого доступу та обміну повітря;
захищайте текстильну поверхню матраца наматрацником та підматрацником.
1.3.6 ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
-використовувати товар не за призначенням;
-згинати матрац по ширині або по довжині;
-стрибати на поверхні матраца;
-укладати матрац на основи менших розмірів;
-гладити, прати, піддавати хімчистці.
1.3.7 ГАРАНТІЇ НЕ НАДАЮТЬСЯ:
-на вироби, пошкодження яких виникли в результаті непередбачених форс-мажорних обставин (стихія, пожежа, побутові чинники та інше);
-на вироби, пошкодження яких виникли в результаті недотримання покупцем правил транспортування, зберігання і експлуатації;
-на вироби з наявністю механічних пошкоджень поверхонь (потертості, розриви, відірвані елементи) і забруднень (наявність плям різного походження) на облицювальній тканині;
-на вироби з ознаками стороннього втручання і / або самостійного ремонту.
1.3.8 УВАГА!
Товари відповідної якості, виготовлені за індивідуальними замовленнями, мають індивідуально-певні властивості (нестандартні розміри, нестандартна конфігурація і / або комплектація), обміну або поверненню не підлягають.
1.3.9 Гарантійні зобов’язання, правила обміну і повернення товару:Вся продукція, що купується в офіційному інтернет-магазині “СІМ СОН” має гарантію від виробника.
Вся продукція, що купується в офіційному інтернет-магазині “ВЕЛАМ” має гарантію від виробника.
Перевірка цілісності товару проводиться в присутності покупця і кур’єрів в момент доставки. Претензії до зовнішнього вигляду товару після його отримання / приймання та догляду кур’єрів не приймаються.
Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає гарантійний талон (будь ласка, зберігайте гарантійний талон і товарний чек протягом усього терміну експлуатації), в якому зазначаються: модель; розмір; дата продажу товару; гарантійний термін;
Гарантійне обслуговування здійснюється за умови дотримання покупцем всіх правил експлуатації, встановлених виробником, зазначених в Пам’ятці. Обов’язковою умовою гарантійного обслуговування є пред’явлення Гарантійного талона (Пам’ятки) і товарного чека (накладної).
1.3.10 Обмін і повернення товару:
Відповідно до “Закону про захист прав споживача”, Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, моделі, розмірами або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право:
або придбати будь-які інші товари з асортименту в наявності з відповідним перерахуванням вартості,
або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару.
Гроші за надані послуги (доставка, підйом на поверх) поверненню не підлягають.
Доставка товару від споживача назад Інтернет – магазину не входить в обов’язки останнього.
Зверніть увагу – обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання: потертостей, забруднень і т.д. Товар повинен бути повернутий у повному комплекті, з ярликом, в своїй оригінальній упаковці, з заводської маркуванням і супроводжуючими товар документами.
Детальніше на сайті http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1023-12
Тому, якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору товару з якими-небудь параметрами або характеристиками – НЕ розпаковувати його.
1.3.11 ДЛЯ ОБМІНУ АБО ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ :
1.3.11.1 – НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ ПОКУПЦЕВІ НЕОБХІДНО НАДАТИ:
заяву про повернення або обмін товару, із зазначенням причин;
товарний чек (накладну);
товар у запечатаному заводській упаковці, що містить маркування / етикетку і гарантійний талон.
1.3.11.2 – Неналежної якості ПОКУПЦЕВІ НЕОБХІДНО НАДАТИ:
заяву-претензію про повернення або обмін товару, із зазначенням недоліків товару;
товарний чек (накладну);
гарантійний талон, маркування/етикетку товару;
товар.
Офіційний інтернет-магазин «СІМ СОН» виступає гарантом дотримання права споживача на гарантійне обслуговування. При отриманні заяви на гарантійне обслуговування товару, в обов’язки нашого магазину, входить в найкоротші терміни організувати доставку товару від покупця до виробника оплачувану за рахунок виробника, згідно з діючими тарифами.
Якщо з Вашим виробом щось не так і Ви хочете оперативно отримати попередні пояснення, просимо надіслати фотокопію наступних документів за адресою roman@sim-son.ua
– Заява-претензія (із зазначенням назви товару, дати покупки, докладним описом дефекту товару);
– Фото недоліків матраца, + фото підстави ліжка (всього 3-4 шт, хорошої якості);
-Фото товарного чеку (видаткової накладної);
-Фото гарантійного талона.