Матрац Rose/Роуз

10283 грн24651 грн

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 15000 грн.

  • Готово Доставка по всій Украині
  • Готово Гарантія на всю продукцію!

Опис

Переваги матраца Rose від виробника Matroluxe

Вирішивши купити матрац Rose від Матролюкс, ви щодня будете насолоджуватися спокійним і гармонійним засинанням. Він складається з анатомічної пружинної системи, якісних наповнювачів та чохла з глибокою прошивкою. Все це робить спальну поверхню неймовірно комфортною.

Також модель має наступні переваги:

  • відсутність обмежень щодо граничних навантажень;
  • індивідуальний рівень комфорту;
  • гігієнічність та надійність матеріалів;
  • профілактика захворювань хребта;
  • гарантія від виробника на 5 років;
  • хороші відгуки від покупців.

 

 

 

 

Жорсткість матраца

Рівень жорсткості виробу — четвертий. Він є практично максимальним і досягається завдяки кокосовій койрі. Наповнювач наділяє поверхню спального місця жорсткістю та пружністю. Це необхідно для того, щоб під час нічного відпочинку м’язи відпочивали незалежно від того, в якому положенні людина спить. Помірно-жорсткі матраци підходять усім. Якщо вам зручно на пружній поверхні, можете сміливо купувати цю модель. Найбільше користі вона може принести людям із надмірною вагою, спортсменам та тим, хто щодня зазнає сильних фізичних навантажень.

Опція зима/літо

Виріб має опцію зима/літо. Завдяки цьому на ньому комфортно відпочивати будь-якої пори року. Це обумовлено наявністю спеціальної прошивки з різних боків чохла. З одного боку використовується натуральна бавовна. Вона забезпечує безперервну циркуляцію повітря і перешкоджає підвищеному потовиділенню. З іншого боку розташована овеча шерсть. Вона сприяє збереженню тепла людського тіла, швидкому розслабленню та засинанню. Для зміни сезону матрац досить просто перевернути. На ціну матраца Роуз двостороннього наявність ефекту зима/літо не впливає.

Кокос

Кокос — екологічно чистий матеріал, виготовлений із натурального кокосового волосся. Волокна горіха кокосової пальми спочатку довго вимочують у морській воді, потім сушать та пресують у плити. Такий підхід до виготовлення дозволяє наділити матеріал масою корисних властивостей. Як наповнювач ортопедичних матраців він забезпечує необхідну жорсткість і пружність поверхні. Крім того, кокосова койра відрізняється високою якістю та стійкістю до деформації. Вона не гниє, не розсипається, добре підтримує хребет і здатна прослужити близько 10 років.

 

 

 

 

 

 

 

Тип матраца

Ця модель відноситься до типу двосторонніх. Іншими словами, кожна її сторона придатна для експлуатації. Крім того, вони мають ідентичну жорсткість, а тому є одинаково комфортними. Двосторонні вироби вважаються більш довговічними. Це зумовлено можливістю рівномірно розподіляти навантаження на сторони. Таким чином, щоб продовжити термін служби матраца, необхідно регулярно його перевертати. Технологи фабрики Matroluxe радять це робити двічі на рік. Незалежно від розмірів, виріб має невелику вагу. Тому впоратися із завданням вдастся навіть поодинці.

Тип пружинного блоку

Ортопедичні та анатомічні властивості моделі обумовлені використанням пружинної системи Pocket Spring. Вона складається з автономних пружин, кожна з яких відповідає за власне навантаження. В результаті поверхня спального місця повністю підлаштовується під контури людського тіла, забезпечуючи правильну підтримку кожної її частини.

Додаткова інформація

РОЗМІР

190×70, 190×80, 190×90, 190×120, 190×140, 190×150, 190×160, 190×180, 200×80, 200×90, 200×120, 200×140, 200×150, 200×160, 200×180