Ортопедичний матрац Star (Стар)

5003 грн10706 грн

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 15000 грн.

  • Готово Доставка по всій Украині
  • Готово Гарантія на всю продукцію!

Опис


Для повноцінного здорового сну та повного відновлення сил необхідне комфортне спальне місце. Купуйте матрац Star Nikelly – з ним ваш сон буде максимально комфортним.
Пружинний матрац Стар Нікеллі з асиметричною жорсткістю сторін, а при його виготовленні використовуються виключно сучасні екологічно чисті матеріали. Основними м’якими шарами є настилочні матеріали Aurora Foam з додаванням шару латексованої койри з волокон кокосового горіха. Спальне місце такого матраца має анатомічний та ортопедичний ефект, повторює контури тіла сплячого та надійно підтримує хребет.
Характеристики

  • Чохол із комфортного стрейч-жаккарду глибокої прошивки – приємна і високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом, яка завдяки своїм гігроскопічним властивостям створює оптимальний мікроклімат чохла матраца, зберігаючи при цьому всі кращі якості жакарду. А використання синтепону великої щільності надає матрацам об’ємну і пишну структуру.
  • Aurora foam – це екологічно чистий і якісний продукт, розроблений європейським виробником, згідно міжнародних стандартів. Поєднуючи довговічність з високою пружністю, піна Aurora може допомогти зменшити тиск на чутливі ділянки тіла, а її формула має широковідкриту коміркову структуру, що збільшує повітряний потік більше ніж на 50%, порівняно з більшістю аналогічних продуктів на ринку, що призводить до комфортного і міцного сну.
  • Elastic coconut – натуральний матеріял, який виробляється з волокон кокосових горіхів, скріплених між собою натуральним латексом. Завдяки такому тандему цей унікальний матеріял має достатню жорсткість і хорошу пружність, що дозволяє якісно підтримувати тіло сплячої людини і розподіляти навантаження на матрац.
  • Mix fiber – матеріял, який створений з волокон спресованих при високій температурі, цінується за жорсткість, міцність і довгий термін служби. Він відмінно захищає пружинний блок від пошкоджень і збільшує термін експлуатації матраца.
  • Pocket spring 7 zones – пружинний блок, розділений на 7 зон і виготовлений з пружин із застосуванням дроту різних діаметрів. Таке зонування допомагає матрацу максимально точно підлаштуватися під анатомію сплячої людини, надійно підтримуючи всі частини її тіла і допомагаючи легко розслабити м’язи під час сну.
  • Єврокаркас – додатковий елемент наповнення, який встановлюється по всьому периметру матраца. Його виробляють з щільної і пружної піни, він створює ідеально рівну бічну поверхню і одночасно запобігає деформації матраца при навантаженнях, що істотно збільшує термін його експлуатації.
  • Сітка 3D по периметру, для покращенної вентиляці.

 

 

Наші магазини в Тернополі:

Територія

Додаткова інформація

РОЗМІР

190×70, 190×80, 190×90, 190×120, 190×140, 190×150, 190×160, 190×180, 200×80, 200×90, 200×120, 200×140, 200×150, 200×160, 200×180