Матрац Strong / Стронг

6167 грн13125 грн

Безкоштовна доставка по Україні при замовленні від 15000 грн.

 • Готово Доставка по всій Украині
 • Готово Гарантія на всю продукцію!

Опис

 1. Чохол із комфортного стрейч-жаккарду глибокої прошивки – приємна і високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом, яка завдяки своїм гігроскопічним властивостям створює оптимальний мікроклімат чохла матраца, зберігаючи при цьому всі кращі якості жакарду. А використання синтепону великої щільності надає матрацам об’ємну і пишну структуру.
 2. Wool cotton – м’який, ніжний і екологічно чистий природний матеріял, який складається з розпушеної бавовни, має відмінні гіпоалергенні властивості. Бавовняне волокно підтримує оптимальний мікроклімат, відводячи зайве тепло під час літнього періоду, розміщене для літньої сторони матраца.
 3. Non woven fabric – щільний нетканий текстильний матеріял з валяної вовни, який має унікальну низьку теплопровідність і досить добре пропускає повітря.
 4. Comfort foam – піна HR 25 щільності з відкритими осередками, яка має високу несучу здатність, і структура якої дозволяє витримувати більш високі навантаження, ніж стандартні марки пін.
 5. Sisal – натуральне волокно, яке отримують з листя агави сезалевої. Він м’якіше і еластичніше кокосової койри, високо цінується за пружність і міцність, і за високу зносостійуість під час експлуатації матраца. Цей матеріял пропускає повітря і не затримує вологу, що дає доступ повітрю і іншим наповненням. Сизаль відмінно поглинає звук, що робить матрац особливо тихим. Його волокна антистатичні, тому не притягують частинки пилу.
 6. Mix fiber – матеріял, який створений з волокон спресованих при високій температурі, цінується за жорсткість, міцність і довгий термін служби. Він відмінно захищає пружинний блок від пошкоджень і збільшує термін експлуатації матраца.
 7. Space pocket spring 5 zones – 5-тизонний пружинний блок, кожна пружина якого поміщена в окремий чохол, виготовлений зі спанбонду, який прекрасно пропускає повітря. Завдяки зонуванню пружинного блоку забезпечується правильне положення хребта для підтримки його природного стану під час сну.
 8. Посиленний єврокаркас – додатковий елемент наповнення, який встановлюється по всьому периметру матраца. Його виробляють з щільної і пружної піни, він створює ідеально рівну бічну поверхню і одночасно запобігає деформації матраца при навантаженнях, що істотно збільшує термін його експлуатації.
 9. Elastic coconut – натуральний матеріял, який виробляється з волокон кокосових горіхів, скріплених між собою натуральним латексом. Завдяки такому тандему цей унікальний матеріял має достатню жорсткість і хорошу пружність, що дозволяє якісно підтримувати тіло сплячої людини і розподіляти навантаження на матрац.
 10. Organic layer – матеріял, який містить в собі велику кількість волокон бавовни. Завдяки своїм складовим він довговічний і добре витримує навантаження і деформації. Він гігроскопічний та екологічно чистий. Такий матеріял підходить для людей, у яких можливі алергії на синтетичні наповнювачі.

Наші магазини в Тернополі:

Територія

Додаткова інформація

РОЗМІР

190×70, 190×80, 190×90, 190×120, 190×140, 190×150, 190×160, 190×180, 200×80, 200×90, 200×120, 200×140, 200×150, 200×160, 200×180